Sylwestrowe SPA

Sylwesterowe SPA
fot. pixabay.com

Sylwester to potoczna nazwa witania Nowego Roku, który odbywa się w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Co rocznie jest to okazja do świętowania i hucznej zabawy! Szampańskie humory to podstawa tego wieczoru, który jest wyjątkowym czasem w ciągu roku. To odskocznia od szarej codzienności, która przynosi nam jedynie stres i pośpiech. Tego dnia nie wypada nic innego jak tylko oddać się hulankom i swawolom do białego rana. Nie tylko towarzystwo z jakim spędzamy ten dzień jest ważne, lecz także miejsce i jego otoczka.

Obecnie mamy wiele możliwości spędzenia sylwestrowej nocy. Jednym z takich sposobów jest sylwester w hotelu SPA. Ogólnie farmy piękności i relaksu obecnie cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego skoro człowiek przez kilka dni czuje się tu jak w raju. SPA - oznacza ?Sanus Per Aquam", czyli zdrowie dzięki wodzie. Zdrowotny charakter wody stosuje się na różne sposoby w kąpieliskach, salonach Wellnes, klinikach, sanatoriach i hotelach zdrojowych. Kuracjusz poddawany jest wielu zabiegom, takim jak: zabiegi kosmetyczne twarzy, zabiegi oczyszczające, masaże lecznicze, masaże relaksacyjne, gimnastykę wodną, saunę, basen, krioterapia, kinezyterapia, jacuzzi, bicze szkockie, kąpiele zdrowotne, groty inhalacyjne i wiele innych zabiegów odnowy biologicznej naszego ciała. Pobyt w hotelu SPA pomoże nam osiągnąć szczęście, harmonię i wspaniałe samopoczucie. Również w takich miejscach organizowane są imprezy i bale sylwestrowe. Są to najczęściej kilkudniowe pobyty w hotelach SPA wraz z wykupionym balem sylwestrowym. To połączenie zabawy z relaksem. Najczęściej bale w SPA organizowane są w określonym klimacie, np. staropolskim, góralskim, rzymskim, itp. Organizatorzy zapewniają zazwyczaj wiele atrakcji podczas sylwestrowej nocy, np. konkursy z nagrodami, programy artystyczne, pokaz sztucznych ogni, ogniska, kuligi, jazdy bryczką, itp. Sylwester w SPA to zupełnie inny wymiar zabawy, która z całą pewnością w takim klimacie będzie trwała do samego rana w szampańskich nastrojach. Przywitanie Nowego Roku z lampką szampana z bliską osobą oraz w cudownym humorze to marzenie każdego człowieka.

Koszt takiego pobytu zależy od standardu hotelu, ilości dni oraz rodzaju wykupionych pakietów odnowy biologicznej. Średnio trzeba przeznaczyć od ok. 1000 pln za osobę aż do 2-3 tys. za osobę. To kosztowna lecz luksusowa i ekskluzywna forma spędzenia tej wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju nocy w roku jaką jest Sylwester. Hotele SPA&WELLNES powstały niemal w każdym zakątku naszego kraju. Od nas tylko zależy w jakiej scenerii chcemy spędzić ten wyjątkowy czas. Farmy Spa znajdziemy na mazurach, nad morzem, w górach, za granicą, itp. Każdy region Polski jest inny i wyjątkowy. Sylwester w stylu SPA to niezapomniana przygoda i piękne chwile, które na długo zapadną w pamięć każdej osoby.

Tagi: sylwester basen spa zabiegi kosmetyczne sauna zabiegi oczyszczające masaże lecznicze masaże relaksacyjne gimnastyka wodna krioterapia kinezyterapia jacuzzi bicze szkockie