Prywatki sylwestrowe

Prywatki sylwestrowe
fot. Dmitri Mihhailov/Shutterstock, Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Sylwester to wyjątkowy wieczór, kiedy to nastawiamy się na szampańską zabawę do wczesnych godzin rannych. Sylwestrowa noc jest czasem kiedy wszyscy się radują i oddają hulankom. Najczęściej jak i gdzie spędzimy ten wieczór planujemy parę miesięcy wcześniej. W kwestii wyboru miejsca obecnie mamy szerokie pole do popisu. Zdarza się, iż nie stać nas na drogie wyjazdy w góry czy nad morze. Dlatego też co drugi Polak zazwyczaj spędza Sylwestra na prywatkach w gronie przyjaciół. To sprawdzony i nie drogi sposób na niezwykły i rozrywkowy wieczór.

Impreza we własnym domu lub u przyjaciół to rozwiązanie wypróbowane, które nie jest gorsze od wystawnych bali. Należy pamiętać o tym, iż najważniejsze jest z kim spędzamy ten nietuzinkowy wieczór. Ważne jest, aby odpowiednio wcześniej zatroszczyć się szczegóły imprezy. Warto stworzyć odpowiedni nastrój, który sprawi iż noc sylwestrowa będzie różniła się od innych. Podstawą dobrej zabawy jest solidny sprzęt grający, smaczne jedzenie, pięknie nakryty stół oraz dekoracja domu. Zapewnienie tych wszystkich elementów to podstawa do udanej zabawy w noc sylwestrową. Muzyka rozbrzmiewająca powinna trafić w gust większości gości oraz oddawać charakter przyjęcia. Po prostu tańczymy i bawimy się przy utworach, które uwielbiamy!

Impreza w domu to szerokie pole do popisu w kwestii formy zabawy. Jak będzie wyglądał ten wieczór zależy od fantazji organizatorów szampańskiej nocy. Może to być bal przebierańców, piżama party lub romantyczna kolacja. Wszystko po prostu uzależnione jest od poczucia humoru oraz weny twórczej organizatorów oraz bawiących się gości. W tą szczególną noc warto zaszaleć, stać się choć na chwilkę kimś innym i zapomnieć o przyziemnych sprawach.

Należy pamiętać, iż zasady zabawy ustalają gospodarze tego wieczoru. Najlepiej jeśli wcześniej ustalimy na jakich regułach odbywa się prywatka. Wypada wcześniej ustalić podział kosztów związanych z zakupem jedzenia, alkoholu i dekoracji. Najlepiej jeśli wszyscy proporcjonalnie podzielą się kosztami, wtedy całość imprezy nie nadszarpnie znacznie domowego budżetu. Poza tym w ten sposób unikniemy niedomówień i niezręcznej sytuacji jeśli przyjdziemy "z pustymi rękoma". W przypadku gdy osoba zapraszająca nas na przyjęcie, podkreśli fakt samodzielnej organizacji imprezy, wtedy to też savoir-vivre podpowiada, aby przynieść ze sobą butelkę dobrego wina lub szampana. Warto również wziąć ze sobą zakupione fajerwerki, które wybuchną z impetem kiedy wybije północ. Piękne sztuczne ognie dopełnią zabawy i stworzą prawdziwy sylwestrowy klimat. Lecz najważniejsze to dobra zabawa i huczne powitanie Nowego Roku symboliczną lampką szampana.

Tagi: sylwester prywatka sylwestrowa impreza w domu