Fryzury ślubne

Fryzury ślubne
fot. margo_black/Shutterstock, Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Każda panna młoda w dniu ślubu chce wyglądać pięknie i elegancko. Ważnym elementem dopełniającym całości jest fryzura. Więc warto na ten dzień zarezerwować sobie miejsce w salonie fryzjerskim. Dobrze jest wtedy zabrać ze sobą dodatki, które chcemy wpiąć we włosy. Fryzjer będzie nam mógł doradzić jakie upięcie bądź uczesanie będzie nam do tego pasowało.

Najczęściej i najchętniej wybierane są takie uczesania, które nie są pracochłonne, wyglądają bardzo naturalnie, delikatnie podpinane lub falowane. Włosy długie najlepiej wyglądają gdy są lekko upięte tuż nad karkiem i ozdobione kwiatami, perełkami lub bardzo elegancko upięte w koka i ozdobione diademem. Włosy kręcone będą wyglądać romantycznie jeśli upniemy je w drobne pierścienie, a pojedyncze kosmyki loków będą lekko opadały na ramiona. Do tak upiętych włosów najlepiej prezentuje się welon, wianek lub drobne różyczki. Półdługie włosy będą wyglądać bardzo szykownie i elegancko, gdy uczeszemy je na gładko spryskamy nabłyszczaczem, a za ucho wepniemy ozdobny kwiat lub udekorujemy diademem czy welonem.

Bez względu na to czy mamy włosy długie, krótkie czy półdługie musimy pamiętać żeby nie przesadzać z ilością ozdób na włosach. Wszystko musi ze sobą pasować. Nasza fryzura powinna być uwieńczeniem naszego stroju i makijażu. W tym jedynym i wyjątkowym dniu panna młoda musi swoim wyglądem olśnić wszystkich gości, ale przede wszystkim ma zrobić największe wrażenie na swoim przyszłym mężu.

Tagi: ślub fryzura fryzury