Bielizna ślubna

Bielizna ślubna
fot. Maksim Shmeljov/Shutterstock, Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Wesele to niewątpliwie jeden z najważniejszych a możliwe, że nawet najważniejszy dzień w życiu. Ten piękny i niezwykle szczęśliwy dzień poprzedzony jest miesiącami żmudnych i męczących przygotowań. Wśród wielu spraw jakie mają do załatwienia państwo młodzi wymienić należy choćby:

  • wynajęcie sali oraz ustalenie menu
  • wybranie orkiestry
  • wybranie i rozesłanie zaproszeń
  • zakup obrączek ślubnych
  • zamówienie fotografa i kamerzysty
  • i wiele, wiele innych

Dla każdej panny młodej kluczową sprawą jest jednak wybór sukni ślubnej, najlepiej takiej, aby powalić na kolana wszystkich gości a w szczególności pana młodego. A co jeśli pana młodego bardziej interesuje to co jest pod suknią? Nie można tego wykluczyć, dlatego nie wolno zapomnieć o bieliźnie ślubnej, która powinna stanowić ważny element garderoby panny młodej.

Bielizna ślubna

Ważną wskazówką przy zakupie bielizny ślubnej jest fakt, iż należy przystąpić do tej czynności dopiero po zakupie sukni ślubnej. Należy dobrać tak bieliznę do sukni, aby tworzyło to niezwykłą całość, która powali na kolana Pana Młodego. Seksowna i jednocześnie elegancka bielizna ślubna to śliczny i uroczy dodatek do całości kreacji Panny Młodej. Jednocześnie powinna być przyjemna w dotyku, wygodna oraz dobrze dopasowana, aby nie krępowała ruchów i nie zsuwała się. Faktem jest to, iż dobrze dopasowana bielizna wysmukla talię, eksponuje biust oraz nadaje wykwintny kształt sylwetce.

Wybór bielizny na noc poślubną to zakup całkiem z innej beczki. Przyszła małżonka powinna wybrać bieliznę znacznie seksowniejszą niż tą spod sukienki. Bielizna kupowana na tą okazję najczęściej jest w ciemniejszych i wyrazistych kolorach. Do takich należą: czarny, czerwony, bordowy itp. Bielizna na noc poślubną powinna odzwierciedlać temperament Panny Młodej no i przypaść do gustu małżonkowi. Rodzaj bielizny to już kwestia gustu. Może to być seksowny komplet, wyzywający gorsecik lub zwiewna, satynowa koszulka. Należy wybrać taką bieliznę aby się czuć w niej seksownie i pięknie!

Po wszystkich przygotowaniach oraz zakupie sukni ślubnej i bielizny ślubnej pozostaje już tylko czekać na swój cudowny, wymarzony ślub.

Tagi: ślub wesele bielizna ślubna