Sylwestrowe fryzury

Sylwestrowe fryzury
fot. pixabay.com

Sylwestrowa noc tuż, tuż... Szczególnie kobiety w ten wyjątkowy wieczór chcą wyglądać pięknie i olśnić partnera strojem, makijażem oraz fryzurą. Większość kobiet uważa, iż dobrze dobrana i wykonana fryzura podkreśla to, co w nich piękne! Dlatego też warto już teraz pomyśleć jak ma wyglądać nasza sylwestrowa fryzura. Najważniejsze, żeby była ona dopełnieniem kreacji oraz makijażu, tak by całość uczyniła z Ciebie królową sylwestrowej nocy. Tym samym najlepiej, jeśli dużo wcześniej zarezerwujesz sobie termin u swojego ulubionego fryzjera.

Aby fryzjer sprostał Twoim oczekiwaniom musisz dokładnie opisać swoją kreację sylwestrową, aby mógł odpowiednio dobrać uczesanie. Stanowczo odradza się korzystanie z nieznanych salonów piękności, gdyż może okazać się, iż stylista nie spełni naszych oczekiwań. Nie warto ryzykować, bo zamiast szampańskiej zabawy możemy popsuć sobie ten wyjątkowy wieczór. Równie ważne jest, aby tuż przed Sylwestrem nie decydować się na diametralne zmiany fryzury lub koloru włosów. Takie eksperymenty mogą zakończyć się klapą na całej linii. Nie tylko rodzaj fryzury jest istotny, ale także to w jakim stanie są nasze włosy. Powinny być one lśniące, mocne i zdrowo wyglądać, a wtedy każda fryzura będzie prezentowała pięknie się na naszej głowie.

W zależności od długości włosów, kreacji oraz kształtu twarzy, mamy do wyboru różnego rodzaju efektowne fryzury. Fryzura sylwestrowa musi być koniecznie błyszcząca i wyjątkowa. Zastanawiasz się czy włosy mają być falowane czy tez może gładkie? Oczywiście zarówno jedne jak i drugie są dobrym pomysłem na sylwestrową fryzurę. Ostatnio panuje modna na łagodne fale, które opływają kobiecą twarz. Jeśli jednak postawisz na proste włosy, nie będzie to zły wybór, pod warunkiem, iż są one zadbane i lśniące. To idealna fryzura na prywatki, wypady z przyjaciółmi, itp.

Kobiety posiadające krótkie włosy nie mają dużego pola do popisu, lecz w tym przypadku zawsze sprawdzają się naturalnie wystylizowane fryzurki lub włosy lekko pofalowane. W tej kwestii wciąż królują koki, które dodają kobiecie dostojności i elegancji. Tego typu fryzura jest wprost idealna na wszelkiego rodzaju bale sylwestrowe. Należy zachować przy tym umiar i najlepiej zdecydować się na bardziej klasyczny i stonowany kok z małą ilością dodatków. Najlepiej jeśli ozdoba do włosów będzie stanowić delikatny akcent fryzury. Przy wyborze dodatków należy zachować smak i rozsądek. W przeciwnym wypadku możemy stać się "atrakcją" wieczoru w złym tego słowa znaczeniu.

Jeśli lubisz odrobinę świecidełek, możesz śmiało delikatnie obsypać włosy mieniącym się brokatem. Staraj się jednak dobrać kolor brokatu do koloru kreacji i makijażu. Pamiętaj decydując się na konkretną fryzurę bierz zawsze pod uwagę przede wszystkim strój, dodatki oraz miejsce sylwestrowej zabawy. Oczywiście najważniejsze w tym wszystkim, żeby czuć się kobieco i naturalnie, bo to zapewni nam wspaniałe samopoczucie a tym samym szampańską zabawę.

Tagi: fryzura sylwestrowe fryzury fryzjer salon piękności stylista wystylizowane fryzurki brokat