Samoakceptacja

Samoakceptacja
fot. Daniel_Dash/Shutterstock, Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Samoakceptacja jest niezwykle istotna dla każdego człowieka bez względu na płeć. Często kobiety nie potrafią wydobyć z siebie ukrytych możliwości czy seksapilu. Naprawdę można być w 100% seksowną kobietą na co dzień. Jak to zrobić?

Przede wszystkim należy pokochać swoje ciało i w ogóle siebie w każdym calu. Bez tego bycie szczęśliwą kobietą staje się niemożliwe. Na pewno nie jest to łatwe zadanie dla osób nieśmiałych oraz tych, które mają niskie poczucie wartości. Lecz do celu należy dążyć małymi kroczkami. Akceptacji swojego ciała najlepiej nauczyć się przed lustrem. Często się w nim przeglądaj w ubraniu, a także nago i odkrywaj w swym ciele piękno. Z czasem zobaczysz, że jesteś piękna i pociągająca.

Kolejnym krokiem jest dbanie o swoje ciało po przez stosowanie różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, a także po przez ruch fizyczny. Warto dwa razy w tygodniu zrobić coś dla siebie, np. pójść na basen, saunę czy do kosmetyczki. Tego rodzaju wizyty nie tylko pielęgnują naszą urodę, ale także odstresowują i poprawiają nastrój.

Również kupno od czasu do czasu jakiegoś ciuszka pomoże w osiągnięciu celu, czyli bycia kobietą seksowną! Nie musi to być od razu super krótka spódniczka mini. Wystarczy jeśli kupisz ciuch, który podkreśli walory Twojego ciała, np. piękny biust czy pupę. Pamiętaj o tym, iż kobieta seksowna nawet w dżinsach i koszulce emanuje zmysłowością. Jak widać nie jest to niemożliwe, wystarczy tylko chcieć!

Tagi: samoakceptacja