Dzień Gry Wstępnej

Dzień Gry Wstępnej
fot. conrado/Shutterstock, Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Dzień Gry Wstępnej? Tak, to prawda! Wciąż to mało popularne święto, ale bardzo istotne i przyjemne :) Jego obchody przypadają na 9 listopada, kiedy to istnieje niepowtarzalna okazja zadbania o swoje łóżkowe harce. Niestety święto to gubi się pośród bardziej znanych, lecz nie słusznie! Dlaczego? Przecież gra wstępna to bardzo istotny element naszego życia i powinna być traktowana i celebrowana przez wszystkie pary i to nie tylko 9 listopada.

Bez wątpienia gra wstępna to preludium do udanego i satysfakcjonującego seksu. Nawet dla par z długoletnim stażem gra wstępna nie powinna sprowadzać się do zdjęcia ubrań. Naprawdę warto dopieścić ciało ukochanej osoby i zrealizować czasami jakiś szalony pomysł. Poza tym jak wiadomo wokół gry wstępnej narosło wiele mitów, a jednym z największych jest fakt, iż kobiety potrzebują aż 20 minutowych pieszczot. Teoria jest jak najbardziej błędna! Nie liczy się czas pieszczot, lecz ich jakość i urozmaicenie. Gra wstępna to przede wszystkim zmysłowe gesty, czuły dotyk, pełne pożądania słowa, pocałunki i fantazje.

W tym dniu warto chyba sobie pożyczyć: „braku pośpiechu”, „czułych pieszczot”, „więcej seksu” lub też „intensywniejszych wrażeń” :)

Tagi: gra wstępna