Prezent dla ukochanego – jak wybrać coś wyjątkowego

Prezent dla ukochanego – jak wybrać coś wyjątkowego

Jeśli szykujesz prezent dla swojego chłopaka z pewnością zależy Ci, aby był on niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Chcesz sprawić mu radość, zaskoczyć go i jeszcze bardziej rozkochać w sobie? Pomożemy Ci.

Szybka runda samochodem marzeń

Większość mężczyzn marzy o tym, by choć raz w życiu przejechać się super samochodem. Marzą oczywiście o tym, aby taki samochód mieć na własność, niestety nie wszystkie marzenia mogą się spełnić, koszt jednego takiego auta to często równowartość domu z ogrodem. Na pewno więc nie kupisz ukochanemu super bryki, możesz za to śmiało zafundować mu szybką rundę Lamborghini, Porsche czy Ferrari. Miejsc, które Ci to umożliwią jest coraz więcej.

Coś odważnego dla ukochanego, czyli prezenty ekstremalne

Jeśli Twój ukochany jest odważny i lubi wyzwania na pewno ucieszy się z prezentu, który pozwoli mu zmierzyć się ze sobą. Pomyśl o skoku ze spadochronem, kursie nurkowania lub wspinaczki, jeździe quadem lub gokartem albo o wypadzie na strzelnicę. A jeśli zamierzasz zrobić mu niespodziankę i zaprosić do wspólnej zabawy waszych znajomych i przyjaciół, zastanów się nad opcją urządzenia gry w paintballa albo wykup wam cały dzień na jachcie. Oczywiście w przypadku większej liczby gości, postaraj się sprawiedliwie rozłożyć koszty prezentu.

perfumeria-prezent-dla-ukochanego-jak-wybrac-cos-wyjatkowego.jpg

Tylko Ty i On, czyli prezent dla dwojga

Jeśli uroczystość, do której się przygotowujesz ma być romantyczna i macie ją spędzić tylko we dwoje warto pomyśleć o kolacji w jakimś gustownym miejscu, w którym również będziecie mogli odbyć przyspieszony kurs degustacji wina. Możesz zaprosić swojego ukochanego na lekcję tańca albo zafundować wam lot awionetką. Pomysłów na prezent jest coraz więcej, a ceny wszystkich atrakcji są na tyle konkurencyjne, że z pewnością znajdziesz dla siebie świetną ofertę. Wystarczy tylko zaplanować wszystko ze sporym wyprzedzeniem i dokładnie przemyśleć każdy szczegół.

Wersja dla tradycjonalistek

Jeśli zaś jesteś tradycjonalistką i nie jest ci na rękę wydawanie fortuny, większość z tych atrakcji możesz przygotować sama w domu. Zacznij od wystawnej kolacji – może to być degustacja maleńkich i różnorodnych dań przy wtórze kilku wytrawnych drinków. Kup chłopakowi bestsellerowe perfumy Tonino Lamborghini i zapakuj je w elegancki papier. Połóż na stoliku pełnym świec i świeżych kwiatów. Włącz romantyczną muzykę i załóż ulubioną sukienkę. Twój mężczyzna na pewno doceni wszelkie starania. Tym bardziej, jeśli akurat nie ma urodzin ani nie obchodzicie żadnej rocznicy. Najbardziej zaskoczony będzie, jeśli przygotujesz taką ucztę bez żadnej okazji.

perfumeria-prezent-dla-ukochanego-jak-wybrac-cos-wyjatkowego_3.jpg

Wspólne planowanie to także zabawa

W tracie kolacji możesz omówić z chłopakiem pomysły, które wpadły ci do głowy podczas planowania niespodzianki. Może zamiast dnia na jachcie, zdecydujecie się wspólnie na piknik w parku, na który zaprosicie też przyjaciół? Albo wspólny weekend w górach, na który razem się złożycie? Zamiast kursu wspinaczki pospacerujecie zwyczajnie po bieszczadzkich terenach, a zamiast ekstremalnych sportów wodnych, wypożyczycie kajaki? Nie wszystkie marzenia muszą się przecież spełniać. Marzenia są po to, żeby marzyć.

Tagi: prezenty