Na ratunek cienkim włosom - Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe Rose Millenaire

Na ratunek cienkim włosom - Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe Rose Millenaire

Cienkie i wrażliwe włosy wymagają specjalnej ochrony i łatwo je przeciążyć nieodpowiednią pielęgnacją. Błędne jest jednak przeświadczenie, że do takiego rodzaju włosów nie nadają się naturalne olejki. Odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane mogą stanowić podstawę pielęgnacji włosów. Okazuje się, że można po nie sięgać nawet podczas codziennej stylizacji: olejek do włosów Kreastase Elixir Ultime Rose Millenaire to jeden z produkt z serii Oleo Complexe, przeznaczony do cienkich włosów.

Olejek Kerastase Rose Millenaire ma za zadanie wzmacniać i pielęgnować suche i delikatne włosy, które są wrażliwe i kłopotliwe w stylizacji. Podstawą takiej pielęgnacji jest również ochrona cienkich włosów, które ze względu na swoją budowę łatwiej ulegają zniszczeniu. Olejek Kerastase Elixir Ultime wygładzi je, zapobiegnie plątaniu i lekko dociąży, by nie puszyły się w nadmiarze.

W jego skład wchodzą cztery naturalne olejki (olejek kukurydziany, olejek arganowy, olej kameliowy oraz egzotyczny olej pracaxi), oraz ekstrakt z róży. Olejek do włosów Kerastase ochrania pasma na całej długości, dba o odpowiedni stopień ich nawilżenia i poprawia wygląd włosów już od pierwszej aplikacji (zawdzięcza to obecności silnych silikonów nabłyszczających i wygładzających). Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe Rose Millenaire zabezpiecza włosy przed utratą koloru, potęguje blask, wygładza i chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, oraz przed wysoką temperaturą emitowaną przez suszarkę. W przypadku cienkich włosów ważne jest to, by dały się łatwo rozczesać podczas układania fryzury – dzięki olejkowi Kerastase pasma nie plączą się i są zdyscyplinowane przez cały dzień. Stosowany regularnie Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe Rose Millenaire zapobiega również puszeniu się włosów dostarczając im zrównoważoną dawkę emolientów.

Olejek do włosów Kerastase jest łatwy w aplikacji: stosuje się go w formie odżywki bez spłukiwania: można go aplikować zarówno na suche jak i na wilgotne włosy od połowy ich długości, omijając skórę głowy. Wydajność i łatwość aplikacji sprawia, że olejek Kerastase zbiera dobre opinie wśród kobiet.

Tagi: pielęgnacja włosów