Dzień Spódnicy

Dzień Spódnicy
fot. Andrey Armyagov/Shutterstock, Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Dzień Spódnicy przypada na 30 października i ma na celu zachęcenie wszystkich kobiet do zakładania tej części damskiej garderoby. Kobiety często zapominają, że warto pokazać piękne nogi w zmysłowej spódnicy i seksownych pończoszkach. Spódnica dodaje kobiecie nie tylko zmysłowości, ale również podkreśla kobiecość i wdzięk. Śmiało więc można stwierdzić, iż Dzień Spódnicy, to Dzień Kobiecość!

Dawniej nikt sobie nie wyobrażał kobiety w spodniach, obecnie coraz częściej kobiety nie potrafią siebie wyobrazić w spódnicy! Kiedyś spodnie na wyłączność mieli mężczyźni, a obecnie to najchętniej zakładana część garderoby przez kobiety. Rzadko, która jest miłośniczką i zwolenniczką kobiecych spódniczek. Dlaczego tak niechętnie ubieramy się w spódniczkę? Pewnie z wygody i lenistwa. Spódnica zaś wymaga inwencji w doborze dodatków takich jak rajstopy, buty czy bluzka.  Natomiast spodnie kojarzą się z poczuciem wygody i komfortu.

Również w tym sezonie kreatorzy mody polecają spódnice i to w każdej długości. Najlepiej jeśli fason i długość spódnicy dobierzesz do swojej figury i gustu. Hitem tego sezonu będą spódnice w duże drukowane wzory. Tylko pamiętaj, tego rodzaju kreacja optycznie powiększa sylwetkę.

Tagi: spódnica