Jak dbać o biust

Jak dbać o biust
fot. pixabay.com

To, że o piersi należy dbać, wiemy nie od dziś. Niestety bardzo często w zgiełku dnia codziennego zapominamy o tym. Dlatego też należy jak najszybciej to zmienić i zacząć systematycznie pielęgnować swój biust! Piękne i zdrowe piersi to skarb każdej kobiety, który czyni z nas zmysłowe i uwodzicielskie istoty. Gdy są kształtne i jędrne, dodają nam kobiecości, lecz pamiętaj by były nie tylko piękne, ale również zdrowe.

Przede wszystkim BADAJ PIERSI! Jak to robić?

Oto wskazówki jak badać piersi:

  1. Badaj zawsze między 1-8 dniem cyklu.
  2. Rozbierz się i stań w dobrym świetle przed lustrem, a następnie podnieś ręce do góry i oceń, czy nie zmieniły się ich kształt (wielkość) piersi czy kolor skóry.
  3. Ściśnij brodawkę palcami i sprawdź czy nie wydobywa się z nich płyn.
  4. Sprawdź czy w piersi nie ma guzków. Lewą rękę połóż z tyłu głowy, prawą na lewej piersi. Lekko naciskając ją trzema środkowymi palcami, zataczaj kółeczka z góry na dół i odwrotnie. To samo zrób lewą ręką z prawą piersią.

Samokontrola piersi pomaga wykryć zmiany w miarę szybko, co przyczynia się do całkowitego wyleczenia schorzeń.

Jeśli już wiesz, że Twoje piersi są zdrowe, zadbaj również o ich wygląd. Wykonuj około 2 razy w tygodniu ćwiczenia podnoszące biust, a także stosuj kremy z naturalnym kolagenem. Jeśli zastosujesz się do wszystkich wskazówek, to na pewno Twoje piersi będą zdrowe i piękne przez wiele lat.

Tagi: biust