Czy warto zastosować zabieg z nićmi liftingującymi?

Czy warto zastosować zabieg z nićmi liftingującymi?

Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie można zawrzeć w jednym słowie: tak! Nici liftingujące są bowiem jednym z lepszych sposobów, na wyraźne odmłodzenie twarzy. Czasem mówi się, że nawet o 10 lat! Jakie zatem są zalety nici liftingujących, jak działają i jakie dają efekty? Przeczytaj i umów się na zabieg w gabinecie!

Nici PDO na objawy starzenia się skóry

Pierwsze oznaki starzenia się skóry możemy zauważyć nawet już przed 30. urodzinami. Wraz z upływem lat stale się pogłębiają – pojawiają się zmarszczki, zaczynają się tworzyć obwisłości (opadają powieki, tworzą się tzw. chomiki), skóra staje się coraz cieńsza i brak jej witalności. Zastosowanie zabiegu z nićmi to doskonały sposób, aby pozbyć się tych wszystkich problemów. Jak to jest możliwe?

Dlaczego wato zastosować nici liftingujące?

Zabieg z zastosowaniem nici często nazywany jest liftingiem bez skalpela, wszystko dlatego, że daje porównywalne efekty do liftingu – skutecznie unosi tkanki. To doskonała i bezpieczna metoda odmładzająca. Tego typu nici PDO dają natychmiastowe efekty uniesienia tkanek. Po zabiegu nie są wcale wyczuwalne, ani nie pozostają blizny po miejscu wkłucia (więcej na: https://www.preibisz.com/zabiegi/nici-liftingujace-pdo/).

Z biegiem czasu skóra staje się bardziej gładka, zmarszczki ulegają zmniejszeniu. Wskutek tego, iż pobudzają produkcję kolagenu, skóra staje się bardziej jędrna i sprężysta. Zauważamy również, że staje się bardziej nawilżona. Efekt utrzymuje się około 2 lat, z biegiem czasu nici całkowicie się wchłaniają.

Czy do zabiegu trzeba się przygotowywać?

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących należy do tych procedur, do których nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Przed zabiegiem pacjent zostaje znieczulony, dlatego sama procedura nie jest bolesna, odczuwane są jedynie delikatne wkłucia. Nici są umieszczane przez lekarza pod skórą, za pomocą bardzo cienkiej igły.

Tak naprawdę bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Czy widać ślady? Drobne zaczerwienienia po wkłuciach ustępują od 3 do 5 godzin po zabiegu. Zatem bardzo szybko znikają wszelkie ślady, a Ty możesz cieszyć się wspaniałymi efektami odmłodzenia skóry.

Tagi: nici liftingujące