Ubrania dla mamy i córki - duet idealny

Ubrania dla mamy i córki - duet idealny

Ubrania dla mamy i córki to nowe zjawisko modowe, któremu trudno odmówić niezwykłego uroku. Identyczne zestawy ciuchów zaprojektowane zarówno dla mamy, jak i jej dziecka, zwracają uwagę przechodniów i sprawiają, że nie sposób oderwać wzroku od tego stylowego duetu. Skąd wziął się pomysł, aby odzież produkować w dwóch liniach rozmiarowych - dziecięcej oraz tej przeznaczonej dla dorosłych?

Ciuchy dla mamy i córki - pozwól małej być jak mama!

Ciuchy dla mamy i córki, dostępne w sklepie Mamatu, to odpowiedź na potrzeby małych dziewczynek, które od najmłodszych lat marzą o tym, aby być jak mama! W końcu chyba każdej posiadającej córkę kobiecie nieobcy jest widok dziewczynki buszującej w jej szafie z ubraniami. Dziewczynki przymierzają niebotycznie wysokie szpilki, nakładają mamine apaszki czy też znikają w ustronnym miejscu z paletą kosmetyków do makijażu, aby po dłuższej chwili zaprezentować ukochanej mamie autorską wersję sylwestrowego wizażu.
Dla małych dzieci rodzice są całym ich światem - wszechwiedzącymi istotami, idolami każdego dnia dokonującymi nieodmiennie imponujących czynów. Pierwszym i najważniejszym wzorcem, jaki towarzyszyć im będzie przez resztę życia. Za naśladowaniem ich zachowań idą także odruchy polegające na fizycznym upodabnianiu się do mamy czy taty.

Właśnie dlatego ciuchy dla mamy i córki stanowią niezwykłe wyróżnienie dla dziewczynki, która ubierając kreację identyczną ze stylizacją swojej idolki, poczuje się niezwykle doceniona i traktowana z najwyższą dozą uwagi. Wystąpienie w analogicznych strojach może stanowić dla dziewczynki nawet spełnienie jej największych marzeń!

Te same ubrania podkreślą niezwykłą więź między matką a córką, jednoznacznie je ze sobą parując w oczach zarówno bliskich, jak i nieznajomych. Podkreślą oryginalny styl kobiety i paradoksalnie pozwolą jej się wyróżnić na każdym spotkaniu towarzyskim, czy też rodzinnej uroczystości.

Jakie korzyści wynosi dziecko z noszenia identycznej odzieży dla mamy i córki?

Identyczna odzież dla mamy i córki to pomysł, dzięki któremu możemy nauczyć swoją pociechę podstaw wyczucia stylu i prawideł rządzących rynkiem modowym. Umożliwiając jej noszenie kreacji wyglądających jak miniwersja ciuchów mamy, dajemy jej wyraźny znak, że dorosła na tyle, aby nauczyć się zasad rządzących modą dla dorosłych. Od dziecka będzie bardziej dbać o noszone ubrania, nosić je świadomie i z pewnością siebie zapewnioną przez krzepiące towarzystwo identycznie ubranej mamusi.

Wystąpienie w identycznej odzieży to także niezwykle wiążące doświadczenie. Z tego powodu nie należy nadużywać okazji do ubierania tych samych ciuchów, aby wyjątkowość takiego zdarzenia nie straciła swojej magii. Możemy założyć te same zestawy na większe zakupy - dziecku łatwiej jest zidentyfikować miejsce, w którym znajduje się mama, a w przypadku, gdy córka choć na chwilę zniknie rodzicom z oczu w galerii handlowej, inni kupujący od razu dostrzegą ich niezaprzeczalne podobieństwo.

Publikacja: insane.agency

Tagi: ubrania