Poznaj 3 sposoby dzięki którym zaoszczędzisz na ubraniach

Poznaj 3 sposoby dzięki którym zaoszczędzisz na ubraniach

Promocje, wyprzedaże wszystko to kusi do ciągłego zakupu ubrań – poznaj 3 rozwiązania, dzięki którym pozbędziesz się niepotrzebnych ubrań, a przy okazji zarobisz!

Sposób 1 - Jak oszczędzać na ubraniach
Sposobów na oszczędzanie na ubraniach jest sporo – możesz np. czekać na wyprzedaże sezonowe i czekać, aż cena wymarzonego płaszczu lub koszuli spadnie (dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zaoszczędzić od 20 do 80%). Możesz także kupować na portalach aukcyjnych (m.in. olx, allegro), na których przy odrobinie szczęścia kupisz ubrania w dobrej cenie. Obserwuj także sklepy internetowe tzw. sieciówek (H&M, Reserved, Mango, Zara) ponieważ pojawiają się tak produkty po obniżonych cenach (nawet poza sezonem wyprzedaży). Ostatnim sposób, który odpowie na pytanie „Jak oszczędzać na ubraniach” są tzw. outlety – znajdziesz w nich ubrania w mocno obniżonych cenach (czasem końcówki kolekcji, uważaj jednak i dokładnie oglądaj ubrania, ponieważ mogą mieć różnego rodzaju defekty). Pamiętaj jednak, aby nie wpaść w „szał zakupowy”, ponieważ pomimo niższych cen nie zaoszczędzisz.

Sposób 2 - Jak sprzedać niepotrzebne rzeczy
Kolejną fazą, dzięki której zaoszczędzisz pieniądze jest sprzedaż niepotrzebnych ubrań. Gdzie wystawić używane ubrania? Tutaj z pomocą ponownie przyjdą Ci portale aukcyjne (olx, allegro), ale i specjalne grupy w mediach społecznościowych (facebook). W takich miejscach znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak sprzedać stare ubrania – ponieważ są to grupy, na których znajdziesz wielu fanów mody. Wiesz już jak sprzedać niepotrzebne rzeczy (swoje ubrania), ale gdzie sprzedać ubranka dziecięce? W tym przypadku oprócz portali aukcyjnych oraz grup na Facebooku znajdziesz także fora dla mam (na których możesz sprzedać ubranka dziecięce albo wymienić na inne). Dzięki Internetowi znajdziesz wiele miejsc (grupy, portale, fora), dzięki którym znajdziesz odpowiedzi na dręczące pytania - jak sprzedać niepotrzebne rzeczy (nie muszą to być tylko ubrania), ale również gdzie wystawić używane ubrania. Ciekawe sposoby na oszczędzanie pieniędzy (nie tylko na ubraniach) znajdziesz na stronie http://finagoo.pl/.

Sposób 3 – Jak pozbyć się starych ubrań
Oczywiście Internet może rozwinąć Twój problem z niepotrzebnymi ubraniami (przy okazji zarobić). Są jeszcze inne sposoby – dzięki którym dowiesz się jak pozbyć się starych ubrań, a przy okazji pomóc innym. Takim rozwiązaniem mogą być zbiórki oraz wyprzedaże garażowe lokalnej społeczności. Dzięki zaangażowaniu możesz nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i pomóc innym.

Tagi: ubrania oszczędzanie