Podkład do twarzy Maybelline Super Stay Better Skin

Podkład do twarzy Maybelline Super Stay Better Skin

Można powiedzieć, że podkład jest dla kobiety najważniejszym kosmetykiem do makijażu. To właśnie on jest w stanie ukryć wszelkie niedoskonałości na naszej twarzy, poprawić jej naturalny koloryt, a także przynieść efekt widocznego upiększenia cery. Jednak współcześnie wiele kobiet zwraca również uwagę na to, by stosowany przez nie podkład, poza idealnym kryciem, spełniał również w pewnym sensie funkcję pielęgnacyjną. Jak jednak znaleźć dobry podkład o tak wszechstronnym działaniu? Bardzo łatwo, bowiem wszystkie te zadania spełnia podkład od marki Maybelline Super Stay Better Skin! Podpowiadamy w czym tkwi wyjątkowość tego produktu i kto szczególnie powinien się na niego zdecydować!

Maybelline Super Stay Better Skin - wyjątkowy skład podkładu!

To, co wyróżnia podkład Maybelline Super Stay Better Skin od podkładów do twarzy innych marek, to przede wszystkim jego wyjątkowy skład, który zapewnia skórze nie tylko perfekcyjny makijaż, ale też dogłębną pielęgnację. W specjalnie skomponowanej formule podkładu możemy znaleźć m. in.:

  • kompleks energetyzujący, bogaty w witaminę B5 i Sepitonic M3, który pomaga nawilżyć i ujędrnić skórę,
  • antyoksydant Actyl C, który odpowiada za regenerację naskórka oraz poprawę kolorytu cery.

Efekt? Już po około 3 tygodniach regularnego stosowania można zauważyć widoczną poprawę kondycji skóry, zredukowanie występujących niedoskonałości, promienny i wyrównany koloryt cery, a także efekt lepszej i odnowionej skóry!

Podkład Maybelline Better Skin - opinie

Podkład Maybelline Better Skin cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród kobiet na całym świecie. Panie, które zdecydowały się na regularne stosowanie tego podkładu przyznają, że widocznie polepszył on dotychczasowy stan ich skóry. Co więcej, wygląd ich cery poprawia się nie tylko bezpośrednio po nałożeniu podkładu - dzięki zawartości dużej ilości składników odżywczych, energetyzujących oraz antyoksydantów, skóra staje się pełna energii i naturalnie piękniejsza dzień po dniu. Podkład ten doceniły w szczególności panie, które posiadają cerę suchą, szarą i zmęczoną - produkt ten sprawił, że ich twarze stały się wyraźnie nawilżone, odżywione i rozpromienione.

Podkłady do twarzy Maybelline

Podkład do twarzy Super Stay Better Skin to nie jedyny produkt do twarzy tej marki, który cieszy się tak dużą popularnością wśród kobiet. Ogromne zainteresowanie wzbudza również podkład Maybelline z gamy Affitone do cery suchej, którego formuła została wzbogacona odżywczym olejkiem arganowym. Warto zaznaczyć, że marka przykłada wielu starań, by ich produkty pełniły nie tylko funkcję makijażową, ale też pielęgnacyjną.

Jak stosować podkład Maybelline Super Stay Better Skin?

Efekt widocznie ulepszonej skóry uzależniony jest nie tylko od regularnego stosowania podkładu Maybelline Super Stay Better Skin, ale też właściwego sposobu jego aplikacji.

  • Przed nałożeniem podkładu musimy zadbać o dokładne oczyszczenie twarzy wybranym preparatem do demakijażu - oczyszczona skóra szybciej i skuteczniej będzie wchłaniać aktywne składniki zawarte w podkładzie.
  • Po oczyszczaniu twarzy nie możemy też zapomnieć o zastosowaniu odpowiednio dopasowanego do naszego typu cery kremu do twarzy - pamiętajmy jednak, by podkład zacząć nakładać dopiero wtedy, gdy skóra dokładnie wchłonie krem.
  • Podkład można nakładać na skórę przy pomocy specjalnej gąbeczki, pędzla lub opuszków palców - największe znaczenie ma w tym przypadku równomierne rozłożenie podkładu na powierzchni całej twarzy.
  • Po nałożeniu podkładu oraz innych kosmetyków do makijażu, należy zadbać o utrwalenie makijażu pudrem do twarzy.

Tagi: makijaż podkład do twarzy