Paznokcie hybrydowe w domu czy u kosmetyczki?

Paznokcie hybrydowe w domu czy u kosmetyczki?

Prowadzisz aktywny tryb życia i starasz się pogodzić ze sobą wiele zajęć? Fitness, basen, kino, spotkania z przyjaciółmi, zakupy. Jeżeli Twój czas wolny jest wypełniony „po brzegi” i nie masz zbyt wiele czasu na zabiegi kosmetyczne, z pewnością kilkanaście minut dziennie, poświęcone na malowanie paznokci to i tak aż nadto. W takiej sytuacji, z pomocą przychodzi manicure hybrydowy – trwały, prosty w wykonaniu, a przede wszystkim oszałamiająco piękny! Aby móc cieszyć się multikolorowymi pazurkami, możesz zdecydować się na samodzielny zabieg w domu lub skorzystać z pomocy mankiurzystki. Poniżej odsłaniamy kulisy obu sposobów! I pamiętaj… oba są banalnie proste – jak zrobienie selfie!

Gabinet kosmetyczny w domowym zaciszu

Jeżeli nigdy nie robiłaś samodzielnie manicure hybrydowego i nie wiesz jak to wygląda, to zdecydowanie nie powinnaś się niczego obawiać. Korzystając z przydatnych poradników (np. https://hihybrid.pl/pl/porady) , poznasz wszystkie niezbędne wskazówki – krok po kroku są w nich opisane kolejne etapy manicure hybrydowego, dzięki czemu będziesz się czuła niemal jak prowadzona za rękę. Zdecydowanie warto podjąć ten mały challenge, bo zalet płynących z takiego rozwiązania jest wiele. Po pierwsze, kupując zestaw startowy do hybryd (https://hihybrid.pl/pl/hi-hybrid-zestaw-startowy), nie musisz zamawiać wszystkich potrzebnych elementów osobno, dzięki czemu masz pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze. Dodatkowo, jest to duża oszczędność kasy! Mając własną lampę, będziesz musiała jedynie co jakiś czas dokupywać lakiery i aceton do zmywania. Nie trzeba więc płacić za wizytę w salonie, za każdym razem, gdy chcesz zmienić sobie kolor pazurków. Własny zestaw, a także umiejętność robienia hybryd to także niezależność. Gdy zauważysz u siebie nieestetyczny odrost i uznasz, że już czas na nowy manicure, to możesz go wykonać w każdej chwili i nie musisz czekać na wizytę u kosmetyczki. Zwykle profesjonalne salony są oblegane, co często wiąże się z długim terminem oczekiwania. Ale uwaga, na tym nie koniec zalet! Samodzielne robienie pazurków hybrydowych to także fun! Możesz zaprosić koleżanki na wspólne „nail party”, dzięki temu w świetny sposób połączysz dobrą zabawę, spotkanie z przyjaciółkami i dbanie o własny wygląd. Czyż nie brzmi to jak przepis na udany piątkowy wieczór?

Oddaj swoje paznokcie w dobre ręce

Dziewczyny, które chcą zobaczyć jak w sposób profesjonalny wykonuje się hybrydę, mogą oczywiście skorzystać z pomocy manikiurzystki w salonie kosmetycznym lub w studiu stylizacji paznokci.. Niewątpliwą zaletą wizyty w salonie jest także wiedza manicurzystki, wynikająca z jej doświadczenia. Może ona podpowiedzieć jak dbać o paznokcie, np. polecić kilka sprawdzonych produktów, które wg opinii jej klientek są godne uwagi. Podczas wizyty można także zapytać o kilka pomysłów na oryginalną stylizację i szalone wzory, dzięki którym pazurki zyskają wyjątkowy charakter.Paznokcie hybrydowe wykonane u kosmetyczki, mogą być świetnym rozwiązaniem dla dziewczyn rozpoczynających przygodę z tego typu stylizacją. Zawsze można kilka razy skorzystać z pomocy manikiurzystki, by zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda usługa, a później samodzielnie wykonywać stylizacje.

Jeżeli szukasz inspiracji, porad lub akcesoriów do wykonywania manicure hybrydowego, zajrzyj na: https://hihybrid.pl/pl/ i zapoznaj się z ofertą.

Artykuł sponsorowany

Tagi: paznokcie hybrydowe