Odkryj naszyjniki, którymi wyrazisz siebie

Odkryj naszyjniki, którymi wyrazisz siebie

Wszystkie kobiety noszą biżuterię, ale tylko niektóre z nas nadają jej wartość sentymentalną. Przypisywanie wisiorkom czy bransoletkom specjalnego znaczenia, zwiększa radość czerpaną z noszenia tych ozdób. Podobnie jak ozdoby grawerowane, również dodatki z symbolicznymi zawieszkami, są ostatnim krzykiem mody. Sprawdź, w jaki sposób za sprawą łańcuszka pokazać światu swoje prawdziwe oblicze!

Pokaż mi biżuterię, powiem Ci co lubisz

Każdego dnia stajemy przed wyborami: co na siebie włożyć, jaki zrobić makijaż, czy związać włosy? Podejmujemy setki decyzji, często robiąc to odruchowo, bez zastanowienia. Tym samym popadamy w rutynę, z której nawet nie zdajemy sobie sprawy. Żeby chociaż trochę urozmaicić codzienność, można stosować małe sztuczki. Jedną z nich jest zmiana biżuterii. Nie oznacza ona zerwania z przeszłością i zapomnienia o ulubionych ozdobach. Chodzi o wprowadzenie niewielkich modyfikacji, na przykład przez zmianę ręki, na której nosimy bransoletkę - https://aniakruk.pl/bransoletki.html. Zastąpienie sztyftów wiszącymi kolczykami, a zamiast jednego pierścionka założenie trzech. Baw się dodatkami i mieszaj je, jak tylko podpowiada Ci fantazja. Dzięki temu unikniesz monotonnego wyglądu i mile zaskoczysz samą siebie.

Biżuteria nie powinna być przypadkowym mixem wszystkiego, co znajdziemy w zasięgu wzroku. Wszystko, czym ozdabiamy swoje ciało, powinno mieć dla nas znaczenie. Festiwalowe rzemyki wyrażają duszę artystyczną i zamiłowanie do koncertów. Eleganckie broszki to znak, że cenimy klasykę. Z kolei bransoletki z napisami są charakterystyczne dla wrażliwych osób szanujących przyjaźń.

Zapomnij o schematycznych wzorach

Obecnie trwa moda na symbole podkreślające wagę miłości. Należą do nich głównie znaki nieskończoności, czyli przewrócone ósemki, a także serca w rozmaitych wariantach i zestawieniach. Również napisy love są często spotykanymi akcentami w biżuterii. Te wzory są urocze i każdy czuje do nich sentyment, jednak najwyższy czas zrobić krok dalej. Odważ się na coś więcej, niż znane wszystkim symbole. Szukaj takich ozdób, które wyeksponują Twoje emocje w niesztampowy sposób.

Naszyjniki dla ludzi z pasją

Podobno każdy człowiek ma jakąś pasję, ale nie wszyscy potrafią ją szybko odnaleźć. Jeśli należysz do grona szczęśliwców, którym udało się już poznać swoje zamiłowanie, postaraj się je odzwierciedlić, tworząc własny styl ubioru i kryterium dobierania dodatków. Szukając biżuterii, która pozwala wyrazić siebie, nie można przejść obojętnie obok naszyjników z symbolicznymi zawieszkami. Znajdziesz je w butiku Ani Kruk, polskiej projektantki biżuterii. Wisiorki z kolekcji Hobby posiadają modne symbole, które wiele znaczą.

Jeśli chciałabyś mieć ozdobę inną niż tradycyjne, wybierz naszyjnik - https://aniakruk.pl/naszyjniki.html z zawieszką w takim kształcie, jaki najbardziej do Ciebie pasuje. Możesz zdecydować się na rower w całości wykonany ze srebra albo na podkowę, która oprócz zamiłowania do koni, oznacza szczęście. Symbolika biżuterii nie zawsze jest oczywista. Srebrny wisiorek z elementem stylizowanym na kotwicę, może nam przypominać o wymarzonej podróży albo być miłym wspomnieniem wakacji nad morzem.

Niektórzy są pasjonatami przygód, inni mają słabość do zwierząt. Na szczęście i ten rodzaj miłości da się wyrazić biżuterią. Zakładając naszyjnik z odciskiem psiej łapki podkreślimy, jak ważne są dla nas czworonogi. Co ważne, wisiorek tego typu nie jest podróbką ani imitacją. To w pełni oryginalny, autorski projekt wykonany z dużym zaangażowaniem. Użyte materiały zostały starannie dobrane do charakteru ozdoby. W przypadku biżuterii z symbolami zwierzaków, wykorzystano srebro i białe cyrkonie.

Tagi: biżuteria