Makijaż dzienny i wieczorowy – trendy na lato 2017

Makijaż dzienny i wieczorowy – trendy na lato 2017

Profesjonalny makijaż dzienny i wieczorowy rządzi się swoimi prawami. Jego podstawą są wysokiej jakości kosmetyki, precyzja wykonania oraz wielogodzinna trwałość. Warto jednak wiedzieć, że profesjonalny makijaż zmienia się w zależności od danego roku czy sezonu. A jaki będzie modny w lecie 2017?

Makijaż dzienny z zasady musi być delikatniejszy od wieczorowego. I tej reguły wciąż trzymają się wszystkie doświadczone wizażystki. A jednak w tym roku można zaszaleć i nosić typowo mocny smoky eye również w ciągu dnia. Nie zapominając o tym, że z drugiej strony niezwykle modny jest tzw. no makeup.

Makijaż w stylu smoky eye jest już chyba wszystkim doskonale znany, ponieważ wpisuje się w aktualne trendy od przynajmniej kilku dobrych lat. Mocno podkreślone, ciemne i przydymione oczy są jego główną zaletą. Takie spojrzenie sprawia, że cała twarz wygląda kusząco, seksownie i energetycznie. Dlatego trudno się dziwić temu, że tak wiele kobiet upodobało sobie ten rodzaj makijażu i decyduje się na niego prawie codziennie. Dla nich mamy wspaniałą wiadomość. W tym roku wybieranie smoky eye jest wskazane nie tylko na wieczór, ale również na dzień.

mu4.jpg

Kolejnym rodzajem bardzo modnego obecnie makijażu jest tzw. no makeup, czyli makijaż polegający na bardzo skromnym podkreśleniu urody i minimalistycznym użyciu kosmetyków. Zazwyczaj ogranicza się do użycia korektora i lekkiego wymodelowania kształtu twarzy. Czasami na usta nakłada się również odrobinę bezbarwnego błyszczyka.

W lecie 2017 będą modne też kolory, a przede wszystkim błękit, pomarańcz i fiolet. Jak można się łatwo domyślić, będą one dominować przede wszystkim na powiekach, ale nie tylko. Bardzo ciekawym trendem jest obecnie taki makijaż ślubny, w którym oczy podkreślone są tylko tuszem i eyelinerem, a usta pomadką w mocnym kolorze, np. w soczystej pomarańczy. Taki makijaż doskonale wygląda z niektórymi modelami sukien ślubnych – szczególnie tymi o bardzo nowoczesnym kroju.

 

Gdzie wykonać profesjonalny i modny makijaż?

Odpowiedź jest prosta. Przede wszystkim w dobrych salonach kosmetycznych, w których pracują doświadczone wizażystki, posiadające wieloletnie doświadczenie i stale pogłębiające swoją wiedzę odnośnie obecnie panujących trendów.

Wszystkie mieszkanki Krakowa i okolic zapraszamy na profesjonalny wizaż w salonie kosmetycznym J'adore Instytut oraz na stronę internetową http://jadoreinstytut.com/wizaz/

Tagi: makijaż