Kamerzysta na wesele - jak dobrze wybrać

Kamerzysta na wesele - jak dobrze wybrać

Jak znaleźć sposób na wybór odpowiedniego kamerzysty, który idealnie uwiecznił wasz ślub oraz wesele? Na co zwrócić uwagę przy wyborze, aby później nie żałować decyzji ? Czego musimy oczekiwać od kamerzysty?

Krótki teledysk, film 3D, długi film ?

Aktualnie kamerzyści proponują całkiem spore możliwości, jeśli chodzi o nagrywanie uroczystości zaślubin czy weselnych. Przeważnie nagranie które twa około 2/3 godzin, który ogląda się raz w życiu i chowa do pudełka. Długi film ze slubu oraz przyjęcia weselnego może okazać się monotonny, nie ciekawy. Dlatego filmy coraz częściej są skracane są do około godziny. Dzięki temu uzyskujemy film który jest bardziej dynamiczny oraz bardziej doprecyzowany, bez zbędnych szczegółów. W krótkim filmie, montażysta pozbywa się momentów gdy goście jedzą i wszystko co w kilkugodzinnym filmie nie podoba się większości par. Film z takiego eventu powinien spełniać role krótkiego reportażu, którego oglądnie nie jest tak uciążliwe oraz czasochłonne. Jeśli taka forma nie jest odpowiednia dla Państwa młodych można się również zdecydować na teledysk, który będzie trwał od kilku do kilkunastu minut. Można go będzie bezproblemowo przesłać mailem, bądź publikacja na platformach social. Słyszy się teraz o propozycjach od kamerzystów o filmach 3D, ale żeby otworzyć taki film niestety musimy posiadać odtwarzacz Blu-ray. Który pozwoli zobaczyć obraz w trójwymiarze.

Gdzie znajdziemy kamerzystę na ślub ?

Jeśli Para Młoda jest pewna, że wesele i ślub nie może się odbyć bez kamerzysty - czas na poszukiwanie odpowiedniego filmowca. Początkowo najlepiej poszukiwania rozpocząć po przez rodzinę i znajomych, chociaż polecania pantoflowe nie zawsze są najlepszym wyborem. Również możemy poszukać w internecie, po przez ten portal.

Kamerzysta profesjonalny - jak rozpoznać ?

Rynek kamerzystów jest szeroki dlatego warto wybrać trzy firmy, które zajmują się tym na co dzień następnie przeprowadzić z każdym małą ankietę. Zapytać o doświadczenie, koszt, również zapytajmy jakie są możliwości, jaki sprzęt posiada, dodatkowe możliwości. Najlepiej kamerzystę wybrać miejscowego. Dzięki temu koszt za nocleg oraz dojazd kamerzysty odpadają.

10583675476_61151dcea6_c.jpg

Dobry film - Pamiątką na lata

Film z ceremonii zaślubin oraz weselnego przyjęcia powinien być przede wszystkim naturalny, a także powinien oddawał magię przeżytych chwil podczas najpiękniejszego dnia w życiu. Profesjonalnie wykonany w wysokiej jakości będzie świetną pamiątką na całe życie oraz stanie się przykładem dla przyszłych pokoleń.

Tagi: