Hiszpańska mucha, czyli topowy afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn. Co warto o nim wiedzieć?

Hiszpańska mucha, czyli topowy afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn. Co warto o nim wiedzieć?

Afrodyzjaki to substancje, które pobudzają nasz popęd seksualny i sprawiają, że mamy większą ochotę na zabawy w łóżku. Do najpopularniejszych należą: ostrygi, truskawki, czekolada i... hiszpańska mucha. Ta ostatnia jest produktem, który ma najsilniejsze działanie ze wszystkich wymienionych. Jak działa i jak stosować ją, żeby nie zrobić sobie krzywdy?

Czym jest hiszpańska mucha?

Hiszpańska mucha to afrodyzjak, który w przeszłości pozyskiwało się ze sproszkowanego owada - pryszczela lekarskiego, który wydziela substancję nazywaną kantarydyną. Jest to środek dość kontrowersyjny, bo bardzo łatwo z afrodyzjaka, może zmienić się w truciznę - wszystko zależy od dawkowania. Kiedy człowiek spożyje kantarydynę, jego narządy płciowe zostają podrażnione, dzięki czemu wzrasta libido.

Obecnie jednak, zażywanie kantarydyny jest znacznie bezpieczniejsze, bo odchodzi się od dawnych sposobów pozyskiwania tej substancji. Hiszpańska mucha, którą obecnie dostaniemy w sklepach produkowana jest ze składników syntetycznych lub z ziół. Na szczęście nie straciła ona swojego działania i nadal jest w stanie sprawić, że w łóżku zrobi się znacznie goręcej.

Bardzo ważne jest to, żeby stosować się zaleceń producenta, które umieszczone zostały na ulotce. Każdy produkt powinien mieć podane dawkowanie, którego nie powinniśmy przekraczać, jeśli nie chcemy zrobić sobie niepotrzebnej krzywdy.

Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn

Środek ten zwiększa ochotę na seks u obu płci. Sprawia on, że narządy płciowe są znacznie lepiej ukrwione, dzięki czemu orgazmy stają się intensywniejsze i częstsze. U kobiet wzrośnie apetyt na seks, a mężczyźni będą w stanie spędzić w łóżku znacznie więcej czasu, ich erekcje będą dłuższe i bardziej intensywne. Spożywając ten afrodyzjak, zyskają oboje partnerzy.

Warto pamiętać, że odkąd hiszpańska mucha nie jest wykonywana z owadów, jej skład może się różnić, a co za tym idzie, też efekty, których możemy się po nim spodziewać. Niemniej jednak, środki te komponowane są na tyle starannie, że nie mamy się czego obawiać.

Czy każdy może stosować hiszpańską muchę?

Afrodyzjaki mogą być spożywane przez wszystkich, ale są szczególnie zalecane osobom, które mają problemy z libido. Środek ten działa niemal od razu po zażyciu, więc efekty zobaczymy bardzo szybko. Poza tym, pomaga on też w rozluźnieniu się, więc będzie doskonały dla osób, które dopiero zaczynają współżycie z nowym partnerem i być może nadal trochę się wstydzą.

Hiszpańska mucha pozwoli nam zrelaksować się w stu procentach cieszyć się seksem. Jednak nie jest to środek tylko dla nowych partnerów, bo wieloletnie związki też na nim skorzystają. Sprawi on, że zobaczymy naszego partnera od zupełnie innej strony i nie będziemy już chcieli wypuścić go z łóżka. Jeśli więc czujemy, że w naszym związku robi się nudno, może warto spróbować afrodyzjaków.

Stosowanie hiszpańskiej muchy

Zawsze należy pamiętać o tym, żeby przeczytać ulotkę od producenta, bo skład danego środka może wpływać na jego zalecane zażywanie. Zazwyczaj jednak producenci mówią, żeby spożyć środek bezpośrednio przez planowanym stosunkiem. Zadziała on bardzo szybko i od razu będziemy gotowi do dzieła. Jak go spożyć? Najłatwiej jest wkropić kilka kropelek do napoju (koniecznie bezalkoholowego i najlepiej zimnego!) i wypić. W ten sposób działanie afrodyzjaku rozpocznie się najszybciej.

Hiszpańską muchę można kupić w wielu sklepach erotycznych, a jej popularność nie słabnie. Aktywnie recenzują je popularne portale o zdrowiu np. https://naturalnemetody.pl/hiszpanska-mucha/. Cena tego produktu w dużej mierze zależy od jego składu. Warto jednak pamiętać, że nie należy tutaj przesadnie oszczędzać, bo im lepsze składniki będzie miał produkt, tym bezpieczniejszy dla nas będzie i tym silniejsze będzie jego działanie.

Hiszpańska mucha to afrodyzjak, którego powinny spróbować wszystkie pary, które czują, że ich życie łóżkowe nie jest już tak ekscytujące, jak w przeszłości. Środek ten sprawi, że znowu nabierzemy ochoty na seks i nie będziemy już chcieli wypuścić naszego partnera z łóżka. Co więcej, jeśli stosujemy się do zaleceń, jakie znajdziemy na ulotce, stosowanie tego środka jest w stu procentach bezpieczne i nie musimy się o nic martwić.

Tagi: afrodyzjak