Gwiazdy pokazują zdjęcia bez makijażu

Gwiazdy pokazują zdjęcia bez makijażu

Podczas oficjalnych gali, premier, programów telewizyjnych i wywiadów, gwiazdy pokazują się z jak najlepszej strony. Ich wizerunek jest efektem często wielogodzinnej pracy stylistów, fryzjerów i wizażystów. A jak wyglądają bez makijażu? Czy rzeczywiście olśniewają urodą, czy też są tacy, jak każdy z nas - raczej przeciętni?

Polska gwiazda z Ameryki

Joanna Krupa zrealizowała swój „American Dream” i została modelką w Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie jest sławna również w Polsce, choćby jako przewodnicząca jury w programie telewizji TVN „Top Model”. To nie jedyny program telewizyjny, w którym się udzielała.

Bez wątpienia Joanna Krupa jest piękną dziewczyną, o doskonałej figurze i kobiecych walorach. Na oficjalnych galach i wydarzeniach show biznesowych prezentuje się nieskazitelnie - zawsze pięknie pomalowana i uczesana. Jak wygląda w wersji saute? Pokazała to na swoim Instagramie. Gwiazda wstawiła fotkę bez makijażu. Fani byli zachwyceni jej naturalną urodą.

Nie tylko modelka

Trend na pokazywanie swoich zdjęć w wersji bez makijażu trwa na całym świecie. Polskie gwiazdy prezentują głównie w mediach społecznościowych, na swoich oficjalnych profilach lub na kontach osobistych, zdjęcia bez makijażu. Magazyn „Party” pokazał co najmniej kilka takich zdjęć i skonfrontował je z fotografiami gwiazd z oficjalnych wyjść.

Bez makijażu można podziwiać prawdziwe oblicze celebrytów. Niektórych trudno poznać bez tej całej celebryckiej otoczki. Dlatego gwiazdy bez makijażu, w dresie czy w innym, luźnym ubraniu mogą poczuć się całkowicie anonimowo na zakupach, podczas porannego joggingu czy spaceru z psem. Polskie gwiazdy takie jak Kasia Cichopek, Marina Łuczenko, czy Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska wyglądają bardzo naturalnie i młodo bez makijażu, który często je niestety postarza.

W Stanach Zjednoczonych niektóre gwiazdy wstydzą się wszelkich zdjęć, na których papparazzi uchwycili je bez grama makijażu. Ujawniają się przez to wszystkie skrzętnie ukrywane do tej pory zmarszczki. Przykładem są zdjęcia chociażby Madonny, która na koncertach czy na wielkich galach prezentuje się znakomicie, a tak naprawdę, bez makijażu nie trudno dostrzec po jej zmarszczkach, że nawet ona, ze swoją pozycją królowej muzyki pop nie mogła oprzeć się procesowi starzenia się.

Trudno poznać na zdjęciach Lady Gagę, która bez makijażu wydaje się całkowicie anonimowa. Można przypuszczać, że wielu fanów nawet stojąc obok niej w sklepie czy w metrze nawet nie pomyślałoby, że ma na wyciągnięcie ręki tak wielką gwiazdę.

Makijaż jako kamuflaż

Makijaż jest całkowicie uzasadniony u wielkiej aktorki - Cameron Diaz. Od lat walczy ona z trądzikiem, a jej twarz naznaczona jest wieloma bliznami i wypryskami. Pod grubą warstwą podkładu może ona skutecznie zamaskować te mankamenty urody.

Problemy z cerą ma więcej aktorek, choć widzom trudno byłoby w to uwierzyć. Na ekranie zawsze prezentują się znakomicie, ale jest to wynikiem często wielogodzinnej pracy znakomitych makijażystów.

Tagi: makijaż