Bruno Banani – perfumy dla kobiet klasycznych i słodkich

Bruno Banani – perfumy dla kobiet klasycznych i słodkich

Ludzie mają tendencję do przywiązywania się do marek. Warto zatem, by marki, które raz polubili, miały w ofercie sortyment, który zaspokoi każdy nastrój i każdą zachciankę. Taką marką jest Bruno Banani.

Perfumy dla kobiet klasycznych

W ofercie marki Bruno Banani znajduje się wiele perfum, które zaspokoją potrzeby kobiet klasycznych, przywiązanych do aromatów spokojnych i kwiatowych. Są to mieszanki zapachów, którymi można pachnieć zawsze – niezależnie od pory roku czy dnia, nastroju, stylizacji. Należą do nich:

  • About Women z roku 2005 – są to perfumy skierowane bezpośrednio do kobiet poszukujących kwiecistej słodyczy przełamanej cytrusowym orzeźwieniem. Wśród górnych nut znajdują się zielone jabłuszko, czerwona pomarańcza, dojrzała truskawka i dodatki wieloowocowe. Serce należy do słodkich kwiatów w pełnym rozkwicie: irysów, róż, fiołków. Bazą perfum są składniki neutralne i łagodne, stanowiące czystą przyjemność: drzewo sandałowe, bursztyn, fasolka tonka, wanilia.
  • Bruno Banani Woman z roku 2001 – to zapach w równym stopniu kwiatowy, co owocowy. Pierwsze skrzypce grają w nim soczysta brzoskwinia i kwitnąca frezja. Perfumy są trwałe i rozwijają się jak kobieta – im dojrzalsze, tym lepsze, elegantsze. Mają oryginalny flakon przypominający róg.
  • Pure Woman z roku 2007 – te perfumy są już krokiem w stronę puli owocowych zapachów marki Bruno Banani. Ich słodycz bazuje na mango i mandarynce, dopiero później zaś cyklamenie, lilii i piwonii. Delikatne przełamanie stanowi kwaśna czarna porzeczka, która jednak nie burzy ogólnej łagodności perfum. Współgra z wyczuwalną w tym samym stopniu apetyczną wanilią.

    2_bruno-banani-perfumy-dla-kobiet-klasycznych-i-slodkich.jpg

Owocowa rozkosz dla dziewczyn w każdym wieku

Słodycz perfum marki Bruno Banani wynika z użycia w bazie kwiatów, ale nie tylko. Owoce to drugi doskonały składnik, który wypływa na łagodność i uniwersalność aromatów. Bo czy uwielbienie do owoców ma wiek? Zdecydowanie nie. Nie bez przyczyny zresztą wytwarza się tak wiele kosmetyków w owocowych wariantach.

3_bruno-banani-perfumy-dla-kobiet-klasycznych-i-slodkich.jpg

Do najciekawszych owocowych perfum Bruno Banani należą:

  • Made for Woman z 2011 roku – słodycz połączona z kwaskiem sezonowych owoców to idealny opis wody zawartej w eleganckim i oryginalnym flakonie. W nutach głowy pojawiają się tu herbata i jeżyna, choć to właśnie jeżyna wiedzie prym. Nie mniej ważne są malina i czerwone jagody. Zapach perfum przywodzi na myśl letni spacer po działce, na której zasadzono wszystkie małe owoce. Aż się proszą, by podejść, by je zerwać.
  • Magic Woman z roku 2009 – flakon o prawdziwie magicznym kształcie i świetnie współgrającym z nim kolorze skrywa perfumy słodkie, soczyste, lepkie. Doskonale wyczuwalne są w nich truskawka, marakuja, czerwone jagody, melon i fiołek. W tle przewija się rosnąca bardzo krótko, ale uwielbiana przez rzesze kobiet konwalia. Zapach jest bajkowy i ulotny – przenosi właścicielkę perfum do innego świata.
  • No Limits Woman z roku 2016 – w miarę nowe na rynku perfumy łączą słodycz wanilii z cierpkością czarnej porzeczki i umiarkowaną kwaśnością malin. Nie mniej ważne jest znajdujące się wśród nut serca ziarno kakaowca, dzięki któremu perfumy przypominają owocowe pralinki lub tabliczkę czekolady z owocowym dodatkiem. W perfumach można również wyczuć kwiaty: nagietka, jaśmin, kwiat brzoskwini.

Tagi: perfumy